Earth Festival 2021

EARTH FESTIVAL UNIEJÓW 2021
UZDROWISKO TERMALNE UNIEJÓW
21-22 SIERPNIA

Już po raz czwarty spędzimy dwa dni w Uzdrowisku Termalnym Uniejów łącząc rozrywkę I zabawę z potrzebą zaangażowania na rzecz powstrzymania dalszego pogarszania kondycji biosfery Ziemi i kondycji człowieka, wręcz odwrócenia tego trendu. Przed nami czas wzajemnych inspiracji, dzielenia się pozytywną energią i przekonaniem, że każda, choćby najmniejsza nasza codzienna decyzja ma znaczenie. #ZaczynamOdSiebie – każdy z nas może zrobić coś dobrego dla Ziemi 21 sierpnia (sobota) – zaprosimy Was do Ekomiasteczka Earth Festival, pełnego atrakcji i inspiracji dla dorosłych i dzieci, testowej jazdy samochodami wodorywmi i o 20.00 do Kina Plenerowego 22 sierpnia (niedziela) – drugi dzień Ekomiasteczka i testowej jazdy samochodami wodorowymi a o 20.00 Koncert Telewizyjny Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski, w którym wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Beata Kozidrak i BAJM, Kwiat Jabłoni, Dawid Kwiatkowski, Roksana Węgiel, Sylwia Grzeszczak, Michał Szpak, Paweł Domagała, Wilki, Golden Life, Enej, Sound’n’Grace, Katarzyna Mosek.

 

Śledźcie stronę i For-EARTH-for-US , aby zaplanować swój bezpieczny udział w Festiwalu, uczestniczyć we wszystkich atrakcjach i obserwować ulubionych artystów. Wybierając się do Uniejowa zabierzcie ze sobą potwierdzenie szczepienia przeciw COVID-19. Potwierdzenie takie w postaci kodu QR możecie posiadać w wersji elektronicznej w aplikacjach: mObywatel oraz mojeIKP w postaci wydruku otrzymanego w przychodni, w punkcie szczepień lub pobranego z Internetowego Konta Pacjenta (pacjent.gov.pl). Okazanie jednego z wymienionych potwierdzeń będzie konieczne do wejścia na teren Koncertu.

Dla osób niezaszczepionych zostanie stworzona strefa z ograniczoną liczbą uczestników, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Uczestnicy tej strefy zobowiązani będą do podpisania Oświadczenia, z którym można się zapoznać i je pobrać ze strony For-EARTH-for-US, posiadania maseczki oraz zachowania dystansu 1,5 m od innych uczestników. Wszystkich uczestników Koncertu prosimy o posiadanie maseczek, dezynfekcję rąk, zachowanie dystansu i respektowanie środków bezpieczeństwa Organizatora, który dostosowuje je do bieżącej dynamicznej sytuacji epidemiologicznej. O zasadach bezpiecznej organizacji Earth Festivalu czytaj więcej w zakładce bezpieczeństwo. Pamiętajcie, że z uwagi na konieczność spełnienia warunków bezpieczeństwa liczba miejsc w przestrzeni festiwalowej jest ograniczona. Spełnienie warunków uczestnictwa nie gwarantuje więc wejścia na Koncert.Wykonawcy