Earth Festival 2020

EARTH FESTIVAL UNIEJÓW 2020 UZDROWISKO TERMALNE UNIEJÓW 22-23 SIERPNIA

Przed nami trzecia, wyjątkowa edycja Earth Festival Uniejów 2020. Weszliśmy w tzw. “nową normalność” odmrażając relacje międzyludzkie. Wierzymy, że odpowiedzialność za siebie i innych jest integralną częścią idei For Earth For Us, wynikającej z dostrzegania postępującej degradacji jakości życia na Ziemi i relacji między nami. Degradacja nie spowalnia, więc i tym razem pokażemy, że nawet najmniejsze działania by powstrzymać negatywne zmiany – mają sens. 22 sierpnia (sobota) zaprosimy Was na dzień wypełniony atrakcjami: od pełnej inspiracji Strefy Czysta Polska po wieczorne Kino Plenerowe o godz. 20:00. 23 sierpnia (niedziela) będzie należeć do gwiazd, które zagrają na antenie Polsatu prosto z Uniejowa dla nas i dla Ziemi. Koncert Gwiazdy dla Czystej Polski wystartuje o godz. 20:00, a na żywo wystąpią Kamil Bednarek,  Enej, Ewa Farna, Feel,  Viki Gabor , Golec uOrkiestra, Kayah, Beata Kozidrak i Bajm, LemON,  Mrozu, Natalia Nykiel, sanah, Sound’n’Grace.

 

Śledźcie stronę For Earth For Us, For-EARTH-foR-US , aby zaplanować swój bezpieczny udział w Festiwalu i obserwować ulubionych artystów. Wybierając się do Uniejowa będziecie zobowiązani do zachowania osobistych zasad bezpieczeństwa (zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk, odpowiednie odległości między sobą) i respektowania środków bezpieczeństwa organizatora, który dostosowuje je do bieżącej dynamicznej sytuacji epidemiologicznej. Pamiętajcie, że pomimo iż wydarzenie jest organizowane z zachowaniem aktualnych wytycznych zgodnych z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 czerwca 2020 r. dotyczącego możliwości organizacji imprez masowych, liczba miejsc w przestrzeni festiwalowej jest ograniczona a warunkiem wstępu na teren stref oraz koncertu w Uniejowie jest wypełnione i podpisane oświadczenie zdrowotne dot. COVID-19 przekazane organizatorowi. Oświadczenie zawierające informacje o potencjalnym zachorowaniu i kontakcie z chorymi są dostępne do wydrukowania i wypełniania tutaj i w social media, będą dostępne również bezpośrednio przy wejściu na wydarzenie.

 


Przyjaciele festiwalu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis consequat lacinia suscipit. Donec eget urna turpis. Aliquam tincidunt lectus vel mauris rhoncus sodales. Sed ligula leo, laoreet ac arcu nec, faucibus rhoncus nisi.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis consequat lacinia suscipit. Donec eget urna turpis. Aliquam tincidunt lectus vel mauris rhoncus sodales. Sed ligula leo, laoreet ac arcu nec, faucibus rhoncus nisi.